دل خواه
                      آپلود عكس , آپلود رایگان عكس , آپلود تصویر , آپلود فایل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان, free image upload center , آپلود رایگان فیلم , آپلود عکس برای بلاگفا

به واقع چه کسی مقصر است؟
کی روش؟ مگر به او چه دادیم؟ لیگ برتر!؟ ورزشگاه های مدرن؟ امکانات مناسب؟ بازیکنان دارای خوی حرفه ای؟
نه از نظر من او مقصر نیست. یک مربی هر چقدر هم که بزرگ باشد حاصل کارش در نهایت از دل شرایط واقعی بیرون می آید؛ درست مانند خط تولیدی که هر چقدر هم پیشرفته باشد؛ حاصل کارش تا حدود زیادی مربوط به مواد اولیه است.
مقصر از نظر من رویانیان و رویانیان ها هستند. می گویید چطور؟ نگاهی به این اسامی بیندازید:ماهینی (خط دفاع)، کریمی(هافبک)، انصاری فر و قاضی(مهاجم). این ها بازیکنان نامی و کاربلد ما هستند(شاید هم بودند) چه طور این چنین از کار افتادند؟ جز این است که در شرایط نامساعد و غیر حرفه ای باشگاه رویانیان از کار افتادند؟ مگر نه این که قربانی مدیری شدند که هیچ از فوتبال نمی داند و باشگاهی که اداره می کند حاصلش به هر چه بگویی شبیه است جز تیم!
کی روش که جادوگر نیست و نمی تواند ما را با جام جهانی ببرد ولی تخریب بخشی از بهترین های فوتبال ما و به لبه پرتگاه بردنشان هم انصافا کار هر کسی نیست به گمانم رویانیان جادوگر باشد!!


نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 22 شهریور 1391 توسط احسان احمدی راد | نظرات ()
آپلود عکس , آپلود رایگان
چون سر رسید عمر چه شیرین و چه تلخ
پیمانه چـو  پـر شـود چـه بغـداد و چه بلـخ
می نوش که پس از مــن و تــو ماه بسی
از سلـــخ بـه غرّه آید و از غــــــرّه به سلختصویر: مبس اسپاتزر/فلیکر


نوشته شده در تاریخ یکشنبه 12 شهریور 1391 توسط احسان احمدی راد | نظرات ()
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات